Najnowsza kolekcja Ode Ode

Ambasadorką marki AnnMex od 2016 roku jest Odeta Moro, znana dziennikarka i prowadzącą. Współpraca projektantów AnnMex i Odety Moro, zaowocowała najnowszą kolekcją AnnMex o dźwięcznej nazwie Ode Ode. Kolekcja ta, to szereg modeli, idealnych dla aktywnych kobiet. Zapraszamy do prezentacji kolekcji.
Pełną ofertę kolekcji Ode Ode tworzy szeroka gama modeli w bogatej kolorystyce.

To co wyróżnia tą kolekcję, to inspiracja najnowszymi trendami w modzie, najwyższa jakość butów oraz ich wygoda. Wszystko to znajdziecie w butach Ode Ode AnnMex.

„Jak każda kobieta, kocham buty, dlatego zdecydowałam się na to, by zostać twarzą marki AnnMex. Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z butami AnnMex, byłam niesamowicie zaskoczona ich nowoczesnym wyglądem i świetną jakością. Buty AnnMex to modele na najwyższym poziomie a do tego podążają za najnowszymi trendami mody.

Każdego dnia jestem w kilku miejscach na raz i nie mogę sobie pozwolić, aby coś mnie zatrzymało. Prowadzę audycje w radio, programy w telewizji, bardzo dużo podróżuję a także spędzam bardzo aktywnie wolny czas z moją córką. Dlatego wybrałam buty AnnMex, bo są perfekcyjnie wygodne. Dzięki temu, codziennie mogę realizować swoje plany, spełniać swoje ambicje a do tego jeszcze fajnie wyglądam. Polecam buty AnnMex każdej kobiecie!” mówi Odeta Moro.

Zapraszamy do prezentacji kolekcji.